Pułapka na komary STYLIES Pictorius COP001121

Pułapka na komary STYLIES Pictoris

SKU
Pułapka na komary STYLIES Pictoris -1
Cena 189,00 zł
z dostawą na jutro
Cena 189,00 zł
z dostawą na jutro
 • 14 dni na zwrot zamówienia
 • Szybka dostawa nawet w 24h
 • 2 lata gwarancji
 • Wsparcie konsultanta
  +48 664 527 125

Czy lubisz wygodne, ciche, wolne i wolne od komarów wieczory na balkonie lub w ogrodzie?

Komary mogą być takie kłopotliwe i mogą zrujnować najpiękniejsze wieczory. Tak nie musi być! Elegancko zaprojektowana pułapka na komary STYLIES przyciąga rojowe owady powierzchnią imitującą temperaturę ciała i promieniowaniem UV i przepuszcza je przez wentylator do pojemnika. Teraz możesz cieszyć się najprzyjemniejszymi wieczorami w sezonie bez żadnych dodatkowych rozrywek.

Chwilowo niedostępny

Pictoris marki Stylies to zaprojektowana ze smakiem pułapka na komary, która skutecznie przyciąga owady i zasysa je za pomocą wentylatora do pojemnika. Pułapka pracuje bardzo cicho, niezależnie od wybranej prędkości (2 tryby) i  jest całkowicie bezpieczna, ponieważ nie produkuje substancji toksycznych. Pictoris jest skuteczny zarówno na wolnym powietrzu, jak i w domu (pomieszczenia o pow. 15-30 m2).

Jak działa? 
Promieniowanie UV i obudowa pułapki, po włączeniu nagrzewająca się do temperatury ciała, skutecznie przyciągają owady, które następnie są zasysane do pojemnika wewnątrz urządzenia.

Skuteczny wabik na komary

 • nowoczesny design
 • sterowanie jednym przyciskiem 
 • owady przyciągają światło UV
 • obszar zastosowania: 15-30m2
 • 2 poziomy prędkości
 • ultra cicha praca

Produkt dostarczany jest wraz z kartą gwarancyjną (24 m-ce) oraz instrukcją obsługi w języku polskim.

Dane techniczne
EAN 7640115592552

Stylies logo


Produkty z logo STLIES to doskonałe połączenie nowoczesnego wzornictwa i legendarnej szwajcarskiej dokładności. Właścicielem tego znaku towarowego jest założona w 1958 r. spółka akcyjna COPLAX AG z siedzibą w Baar, będąca częścią grupy kapitałowej EMRO.


Stylies office


W oparciu o własne zaplecze produkcyjne firma COPLAX AG od wielu lat wytwarza małe urządzenia domowego użytku na podstawie autorskich projektów powstających w tym przedsiębiorstwie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustannym dążeniu do udoskonalania produktów firma zbudowała sobie trwałą pozycję na rynku zarówno lokalnym jak i poza granicami Szwajcarii. Innowacyjność wprowadzanych rozwiązań oraz najwyższa jakość i niezawodność produkowanych urządzeń ze znakiem STYLIES zjednała spółce znakomitą opinię i szerokie rzesze zadowolonych klientów.


Stylies team


Adres siedziby firmy:

Sihlbruggstrasse 107, CH-6340 Baar, SWITZERLAND

Tel. +41 41 766 83 30

info@coplax.ch

www.stylies.ch


Stylies Baar

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pułapka na komary STYLIES Pictoris
Twoja ocena