Termowentylatory używane są do ogrzewania zarówno powierzchni mieszkalnych, jak i użytkowych. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt wydajny, wytrzymały i jednocześnie elegancki. Urządzenia nie zajmują wiele miejsca a potrafią skutecznie ogrzać dane pomieszczenie.

Termowentylatory

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Termowentylator ST-HT7645K SATURN

  Termowentylator ST-HT7645K SATURN

  Chwilowo niedostępny
  Cena 54,99 zł
 2. Termowentylator MILL HT5512

  Termowentylator MILL HT5512

  2,0kW
  Chwilowo niedostępny
  Cena 299,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Przenośny grzejnik elektryczny

Termowentylatory to znakomite rozwiązanie zarówno do mieszkań, jak i do innych przestrzeni użytkowych. Niewielkie rozmiary urządzeń gwarantują, że nie zajmują one dużo miejsca, co jest dość istotne np. przy mniejszych pokojach, które dość łatwo zagracić.

Ponadto grzejniki elektryczne przenośne są stosunkowo lekkie - ich waga wynosi przeważnie od 2 do 4 kilogramów. To sprawia, że termowentylatory można bez problemu przenosić z miejsca na miejsce i zapewniać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, w którym aktualnie przebywamy.

Grzejnik łatwy w obsłudze

Grzejniki elektryczne wyróżnia prosta obsługa - panel kontrolny umieszczony na górnej części obudowy posiada dwa pokrętła - jedno służy do ustawienia pożądanej temperatury, drugie do ustawienia siły nadmuchu powietrza. Dzięki temu nawet osoby starsze bez problemu poradzą sobie z jego obsługą. Polecamy nasz termowentylator wszystkim, którzy szukają przenośnego grzejnika elektrycznego.

Dodatkowe zabezpieczenia grzejników elektrycznych

Termowentylator to jedno z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku - lekkie, wygodne w użytkowaniu, a jednocześnie stabilne i dodatkowo wyposażone w czujnik przechyłu. W sytuacji, gdyby grzejnik przewrócił się lub przechylił, urządzenie wyłączy się automatycznie - to dodatkowy środek bezpieczeństwa dla osób, które chcą ogrzewać pomieszczenie ale nie mogą przez cały czas kontrolować pracy grzejnika.

W naszej ofercie znajdziecie grzejniki elektryczne o różnej mocy - dzięki temu można dobrać urządzenie do wielkości pomieszczenia, by nie zużywało nadmiernej energii, ale też by ogrzewało pokój w sposób satysfakcjonujący. Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji, sprawdźcie szczegóły na naszej stronie internetowej.