Konieczność poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach, w których mieszkamy czy pracujemy, nabiera całkowicie nowego wymiaru w realiach zanieczyszczeń przekraczających normy nawet o kilkaset procent. Problem oddychania wolnym od zanieczyszczeń powietrzem przestał dotyczyć wyłącznie osób cierpiących z powodu alergii, astmy czy też otoczenia palaczy – dziś dotyczy on KAŻDEGO Z NAS.


Oczyszczacze powietrza, które jeszcze niedawno były produktami skierowanymi do wąskiej grupy odbiorców stały się aktualnie urządzeniami nieomal niezbędnymi w każdym polskim gospodarstwie domowym. Eliminują do 99,99% zanieczyszczeń znajdujących się w zamkniętych pomieszczeniach, w których spędzamy ponad 90% czasu.

Oczyszczacze powietrza

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 28

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Oczyszczacz powietrza i wentylator bezłopatkowy CoCo Chill out & Clean out Vaco Lavender CoCo

  Oczyszczacz powietrza i wentylator bezłopatkowy CoCo Chill out & Clean out Vaco Lavender CoCo

  Produkt dostępny
  Cena 799,00 zł
 2. Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW

  Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW

  Produkt dostępny
  Cena 1 199,00 zł
 3. Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW

  Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW

  Produkt dostępny
  Cena 1 499,00 zł
 4. Oczyszczacz powietrza Cronos Cube

  Oczyszczacz powietrza Cronos Cube

  Produkt dostępny
  Cena 178,00 zł
 5. Oczyszczacz powietrza WINIX Tower Q z Wi-Fi

  Oczyszczacz powietrza WINIX Tower Q z Wi-Fi

  66 m2
  Produkt dostępny
  Cena promocyjna 1 199,00 zł Normalna cena 1 399,00 zł
 6. Oczyszczacz powietrza MEACO AirVax czarny

  Oczyszczacz powietrza MEACO AirVax czarny

  12 m2
  Produkt dostępny
  Cena 850,00 zł
 7. Oczyszczacz powietrza MEACO AirVax biały

  Oczyszczacz powietrza MEACO AirVax biały

  12 m2
  Produkt dostępny
  Cena 850,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 28

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Oczyszczacz powietrza - pomoc w walce ze smogiem i wsparcie dla alergików

Oczyszczacze powietrza
- niegdyś dodatek, a dziś urządzenie, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Przy złym stanie powietrza w okresie jesienno-zimowym stosowanie oczyszczaczy powietrza jest w zasadzie konieczne, by czuć się dobrze we własnym mieszkaniu. Oczyszczacz powietrza jest również przydatny wiosną i latem. Osoby z alergią może dosłownie ratować życie przy występowaniu mocnej reakcji na pyłki czy kurz, lub częstym kontakcie z zanieczyszczeniami.

Nasze urządzenia pochłaniają bez problemu nie tylko pyły, ale również sierść zwierząt, alergeny, dym tytoniowy i inne przykre zapachy. W ofercie mamy również oczyszczacz powietrza z nawilżaczem, idealny dla osób, które są wrażliwe na zbyt suche powietrze. Nawilżacz gwarantuje utrzymanie wilgotności powietrza w pomieszczeniu na odpowiednim poziomie.

Tego typu oczyszczacz to sposób na niską wilgotność. Dzięki temu dbasz o swoje zdrowie; zbyt niska wilgotność wiąże się m.in. z suchością oczu, drapaniem w gardle i świszczącym oddechem. Warto dbać o siebie i stosować w pomieszczeniach oczyszczacz powietrza z nawilżaczem.

Jeśli natomiast wilgotność w Twoim domu jest prawidłowa, to być może sam oczyszczacz powietrza będzie wystarczający. Takie urządzenia w okresie jesienno-zimowym powinno być włączone zawsze gdy występuje smog. W miastach zanieczyszczenie powietrza nierzadko jest przekroczone nawet o kilkaset procent, co stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Nasze oczyszczacze powietrza pomogą Ci zadbać o stan zdrowia Twój i Twoich bliskich. Przekonaj się sam, dlaczego warto postawić na jakość produktów Klimazona! Sprawdź dostępne oczyszczacze powietrza z nawilżaczem i nie tylko i wybierz produkt dla siebie. Cała oferta jest dostępna na naszej stronie internetowej.