Nowości

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 15

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. generator ozonu Vaco

  Generator ozonu VACO PS-122-28000

  28 g/h
  Produkt dostępny
  Cena promocyjna 389,00 zł Regular Price 689,00 zł
 2. Generator ozonu Vaco

  Generator ozonu VACO PS-122-10000

  10g/h
  Produkt dostępny
  Cena 369,00 zł
 3. Nawilżacz powietrza Cronos Bamboo 400ml biały

  Nawilżacz powietrza Cronos Bamboo 400ml biały

  Chwilowo niedostępny
  Cena promocyjna 128,99 zł Regular Price 138,99 zł
 4. Nawilżacz powietrza Cronos Prime 5L

  Nawilżacz powietrza Cronos Prime 5L

  Chwilowo niedostępny
  Cena promocyjna 199,00 zł Regular Price 218,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 15

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Nowości w sklepie Klimazona! Jeśli zależy Wam na kupnie nowych klimatyzatorów, wentylatorów, oczyszczaczy powietrza lub grzejników, zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą. Produkty do ogrzewania i wentylacji idealnie sprawdzają się w domach i mieszkaniach. Jeśli nie chcecie inwestować w klimatyzatory split czyli stacjonarne, które wymagają zamontowania specjalistycznej instalacji, to nasze przenośne klimatyzatory Blaupunkt sprawdzą się w stu procentach!

Gdy przeminą upały klimatyzator przenośny można zostać użyty to dogrzewania pomieszczeń. Każdy klimatyzator posiada dodatkowe funkcje:

 • grzania
 • osuszania powietrza
 • wentylowania
 • oczyszczania

Wśród innych nowości znajdziecie też między innymi nawilżacze powietrza. Nawilżacze są przydatne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy rozpoczyna się czas ogrzewania i w związku z tym powietrze w mieszkaniach staje się bardzo suche. Warto pamiętać o tym, że optymalna wilgotność powietrza powinna wynosić od 40 do 60%. Zbyt suche powietrze niekorzystnie wpływa na zdrowie - jeśli macie z tym problem, to tym bardziej zachęcamy do stosowania naszych nawilżaczy powietrza, które znakomicie wspierają układ oddechowy oraz samopoczucie.

W ramach walki ze smogiem wprowadziliśmy również oczyszczacze powietrza. Pozwalają one skutecznie oczyścić powietrze, dzięki zastosowaniu filtrów HEPA. Oczyszczacz powietrza może być przydatny nie tylko zimą. Urządzenia tego typu z pewnością docenią osoby uczulone na pyłki lub roztocza.