Mata grzewcza 1m² zestaw ogrzewania podłogowego Thermoval

Mata grzewcza 15m² zestaw ogrzewania podłogowego Thermoval

SKU
505 071 701 150
Cena 1 799,00 zł
z dostawą na jutro
Cena 1 799,00 zł
z dostawą na jutro
 • 14 dni na zwrot zamówienia
 • Szybka dostawa nawet w 24h
 • 2 lata gwarancji
 • Wsparcie konsultanta
  +48 664 527 125
Kompletny zestaw do elektrycznego ogrzewania podłogowego 15 m2. Skład zestawu:
 • mata grzewcza 15 m2 o mocy całkowitej 2550 W
 • elektroniczny regulator temperatury TVT 04
 • czujnik temperatury montowany w podłodze
 • akcesoria montażowe
 • szczegółowa instrukcja montażu

Mata grzewcza 15m2 Thermoval

W kompletnym zestawie Thermoval znajdziesz wszystkie niezbędne podzespoły, potrzebne do prawidłowego montażu elektrycznego ogrzewania podłogowego.

Mata grzewcza sposobem na ciepłą podłogę

Zimne płytki podłogowe w łazience nie są niczym przyjemnym. Chodzenie po zimnej podłodze nie jest ani komfortowe ani zbyt zdrowe. Elektryczna mata grzewcza pozwala łatwo podgrzać podłogę do ustawionej, przyjemnej temperatury. Precyzyjny programator pozwala na automatyczne dopasowanie temperatury podłogi do pory dnia i temperatury otoczenia.

Zaplanuj ogrzewanie – oszczędzaj energię

Dzięki elektronicznemu programatorowi można dopasować pracę ogrzewania podłogowego do trybu życia domowników. Za pomocą regulatora można ustawić precyzyjnie, jaka ma być temperatura podłogi o konkretnej godzinie dla każdego z 7 dni.

Regulator posiada czytelny wyświetlacz z podświetleniem na którym można sprawdzić między innymi temperaturę podłogi i powietrza.

Łatwy, samodzielny montaż

Wszystkie niezbędne do montażu elementy są w zestawie. Czytelna instrukcja zawiera cenne wskazówki i ilustracje które, ułatwiają samodzielne ułożenie maty grzewczej.

Akcesoria montażowe w zestawie:

 • puszka podtynkowa do montażu programatora temperatury
 • rurka ochronna do podłogowego czujnika temperatury
 • peszel ochronny montowany w ścianie – do przewodów zasilających matę
 • łuk prowadzący montowany na łączeniu ściany z podłogą - do przewodu z czujnikiem temperatury

 

W skład zestawu wchodzą:

1 - MATA GRZEJNA o mocy 170 W/m2 - jednostronnie zasilana

Jest to mata nowej generacji, a jej doskonałe właściwości wynikają z zastosowania materiałów (teflon i poliamid), a także nowoczesnej technologii produkcji. Wysoka moc jednostkowa mat THERMOVAL, gwarantuje najwyższą skuteczność działania elektrycznego systemu ogrzewania podłogowego.

2 - REGULATOR TEMPERATURY

Elektroniczny, podtynkowy regulator temperatury z regulacją manualną i czujnikiem podłogowym w komplecie. Posiada przełącznik włącz/wyłącz oraz diodę informująca o pracy systemu grzewczego.

3 - PUSZKA MONTAŻOWA

Specjalnie dobrana puszka elektryczna, podtynkowa, przystosowana do wygodnego montażu regulatora temperatury.

4 - RURKA OCHRONNA DO CZUJNIKA

Specjalna, elastyczna, gładkościenna rurka teflonowa przeznaczona do instalacji czujnika podłogowego. Rurka umożliwia swobodny montaż i demontaż czujnika.

5 - ŁUK PROWADZĄCY DO RURKI OCHRONNEJ

Specjalny łuk montażowy, zakładany na rurkę ochronną czujnika podłogowego. Łuk umożliwia wykonanie łagodnego przejścia rurki pomiędzy ścianą a podłogą oraz zapobiega jej niekontrolowanemu zaginaniu.

6 - RURKA TYPU PESZEL

Według standardów firmy THERMOVAL, rurka typu "peszel" służy jedynie do ukrycia przewodów zasilających maty grzejnej w ścianie. Rurki peszlowe nie nadają się do montażu czujnika podłogowego.

7 - INSTRUKCJA MONTAŻU

Instrukcja "krok po kroku" w sposób prosty i czytelny prowadzi instalatora przez wszystkie etapy montażu elektrycznego ogrzewania podłogowego.

8 - DWIE KARTY GWARANCYJNE

Dwie oddzielne karty gwarancyjne na matę grzejną i regulator temperatury.

Dane techniczne
Kod EAN 505071701150
Gwarancja 24 miesięce
Wydajność 15 m2
Parametry

Dane maty grzewczej

powierzchnia: 15 m2

wymiary 0,5 x 30 m

moc jednostkowa: 170 W/m²

moc całkowita: 2550 W

zasilanie: 230 V

grubość maty: 3,5 mm

długość przewodu zasilającego: 3 m

element grzejny: żyła wielodrutowa

izolacja termiczny: poliamid + teflon

powłoka zewnętrzna: PVC

podkład: siatka z tworzywa sztucznego w kolorze białym

montaż: wylewka betonowa

 

Dane regulatora temperatury

wymiary (szer. x wys. x gł.): 86 x 86 x 48mm

typ regulatora: programowalny

montaż regulatora: podtynkowy (w puszkę)

zasilanie: sieciowe

maks. obciążenie: 16A (3680W)

czujniki temperatury: powietrzny i podłogowy (switching)

zakres regulacji temp. podłogi w regulatorze: + 5° do: + 50°C

zakres reg. temp. powietrza w regulatorze: + 5° do: + 40°C

stopień ochrony: IP21

element pomiarowy NTC: 10 kΩ

histereza: 0,5°C

THERMOVAL POLSKA

funkcjonuje od 1 maja 2003 roku, jednak historia jej wcześniejszej działalności sięga lat osiemdziesiątych poprzedniego stulecia. W czasie transformacji polskiego rynku i jego otwarcia na wcześniej nieznane w naszym kraju technologie (lata 1989 - 1990) głównym obszarem działania były systemy i urządzenia grzewcze. Zakres oferowanych przez firmę produktów był i jest obecnie systematycznie rozszerzany wraz z wdrażaniem nowych technologii, rozwojem rynków zbytu produktów i usług, rozbudową struktur firmy. Obecnie podstawę oferty stanowią systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego i ochrony przeciwoblodzeniowej.

THERMOVAL współpracuje z czołowymi producentami na świecie, wykonującymi produkty pod ich marką. Na zasadach wyłączności reprezentują w Polsce firmę Tekmar GmbH - dostarczającą urządzenia do sterowania i monitoringu systemów grzewczych.

Celem działalności, które konsekwentnie realizujemy, jest nieustanne tworzenie najlepszej, najbardziej konkurencyjnej oferty w pełni satysfakcjonującej klientów według zasady: najwyższa jakość produktu - konkurencyjna cena - profesjonalna obsługa - szybka realizacja. Atrakcyjność cen zawdzięczamy dużej produkcji, stosowaniu najnowszych technologii wytwarzania i właściwej strategii sprzedaży. Inwestycje kapitałowe, właściwa logistyka i profesjonalna obsługa zadecydowały o powstaniu w ciągu kilku lat działalności sieci sprzedaży, składającej się z kilkuset punktów handlowych na terenie całego kraju.

O firmie

Od początku 2008 roku promują i wdrażają technologie grzewcze wykorzystujące pompy ciepła jako ekologiczne rozwiązania stosowane przy ogrzewaniu budynków, domów oraz przygotowywaniu ciepłej wody użytkowej. Realizują te inwestycje kompleksowo (inwentaryzacja potrzeb, dobór urządzeń, montaż, uruchomienie) wykorzystując w nich pompy ciepła typu powietrze - woda oraz grunt - woda.

Ofertę THERMOVAL POLSKA uzupełniają urządzenia grzewcze przeznaczone do ogrzewania bezpośredniego i akumulacyjnego pomieszczeń oraz podgrzewania wody.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mata grzewcza 15m² zestaw ogrzewania podłogowego Thermoval
Twoja ocena