Wentylatory kolumnowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Wentylator WESTINGHOUSE SILVER STREAM 3 w 1

  Wentylator WESTINGHOUSE SILVER STREAM 3 w 1

  Produkt dostępny
  Cena 425,00 zł
 2. Wentylator stojący z oscylacją DAXTON FAN SFSI-750SW 350W

  Wentylator stojący z oscylacją DAXTON FAN SFSI-750SW 350W

  Produkt dostępny
  Cena 922,50 zł
 3. wentylator podłogowy

  Wentylator podłogowy, cyrkulator MULTIFAN 3w1 - 111 W

  Produkt dostępny
  Cena 259,00 zł
 4. Wentylator kolumnowy AIR&ME Fantasy biały

  Wentylator kolumnowy AIR&ME Fantasy biały

  20 m2
  Produkt dostępny
  Cena 319,00 zł
 5. Wentylator kolumnowy AIR&ME Fantasy czarny

  Wentylator kolumnowy AIR&ME Fantasy czarny

  20 m2
  Produkt dostępny
  Cena 319,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Jedno urządzenie - wiele możliwości

Wentylator kolumnowy to znakomite urządzenie chłodzące dla wszystkich osób, które poszukują sprzętu pracującego w różnych trybach prędkości.

Jak działa wentylator kolumnowy?

Wentylatory kolumnowe ze względu na swoją budowę jest w stanie kierować szeroką strugę świeżego powietrza. Łopatki które są odpowiedzialne za tłoczenie powietrza są umieszczone na prawie całej wysokości wentylatora. Większość wentylatorów kolumnowych ma około metra wysokości. Dzięki temu struga powietrza porusza powietrze od poziomu podłogi do wysokości metra. Jest to bardzo komfortowe, zwłaszcza gdy siedzimy na kanapie lub krześle.

Tradycyjne wentylatory przy włączeniu funkcji oscylacji potrzebują trochę miejsca na obracające się śmigła. Problem ten nie dotyczy wentylatorów kolumnowych ponieważ pionowe łopatki, wraz z obudową najczęściej są węższe niż podstawa urządzenia. Bardzo wąska budowa wentylatora kolumnowego pozwala na ustawienie go, na przykład na meblach lub w rogu pomieszczenia.

Dostępne w naszym sklepie wentylatory kolumnowe posiadają przeważnie po kilka trybów pracy. Dzięki temu wentylator stojący z pilotem, po ustawieniu odpowiedniego trybu może być z powodzeniem używany również wtedy, gdy potrzeba schłodzić powietrze w nocy, gdy wszyscy domownicy już śpią. Z naszymi wentylatorami kolumnowymi nie ma mowy o nieprzespanych nockach - urządzenia w odpowiednim trybie pracują praktycznie bezgłośnie, więc możemy zagwarantować, że będą dobrze służyć również w godzinach wieczornych i nocnych.

Wentylator do pokoju dziecięcego

Z tego względu wentylatora kolumnowego z powodzeniem można używać też w pokojach dziecięcych - sprzęt nie zakłóci snu maluchów, za to przyjemnie schłodzi powietrze i umożliwi im bardziej komfortowy wypoczynek.

Wiemy, że poza funkcjonalnością niezwykłą rolę odgrywa również sama estetyka. Z tego względu w naszym wentylatorze kolumnowym dołożyliśmy starań aby wygląd pozwalał wpasować się do wnętrz urządzonych w różnych stylach.

Sterowanie wiatrakiem pokojowym jeszcze nigdy nie było prostsze - teraz możesz zmieniać tryby za pomocą pilota dostępnego w wyposażeniu. Wszelkie regulacje możesz więc dobierać nawet z daleka - ciesz się chłodnym powietrzem i komfortem użytkowania wentylatora kolumnowego!