Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne to urządzenia sprawdzające się w mieszkaniach, domach, biurach i innych pomieszczaniach gdzie nie chcemy bądź nie możemy kuć ścian by przeprowadzić rurę łączącą jednostkę wewnętrzną klimatyzatora split z zewnętrzną. Czasem klimatyzator przenośny jest wygodniejszy od klimatyzatora stacjonarnego. Możemy bez problemu je przemieszczać pomiędzy pomieszczeniami, ponieważ w 99% urządzeń są wbudowane kółka. Przy braku funduszy do przeznaczenia na montaż, który razem z jednostką chłodzącą kosztuje kilka tysięcy złotych, kupujemy tylko jedno urządzenie z uszczelką okienną lub uszczelką balkonową do klimatyzatora i czekamy na dostawę.

Klimatyzatory mają różne wielkości oraz różne wydajności pracy i możemy dopasować urządzenie do swoich potrzeb. Znajdziemy w ofercie producentów urządzenia, które spokojnie obsłużą pomieszczenie do 60m2. Producenci starają się zadbać o jak największą wygodę użytkownika i wbudowali specjalny program SLEEP MODE. Ustawienie go w nocy utrzymuje temperaturę pomieszczenia i pracuje cicho pozwalając nam na spokojny sen bez pobudki w upale.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klimatyzatory przenośne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 36

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Klimatyzator przenośny WARMTEC Senja KP32W

  Klimatyzator przenośny WARMTEC Senja KP32W

  35 m2
  Produkt dostępny
  Cena 2 199,00 zł
 2. Klimatyzator przenośny WARMTEC Senja KP26W

  Klimatyzator przenośny WARMTEC Senja KP26W

  30 m2
  Produkt dostępny
  Cena 1 999,00 zł
 3. Klimatyzator przenośny CLIMATIVE 5,2kW Smart WiFi

  Klimatyzator przenośny CLIMATIVE 5,2kW Smart WiFi

  60 m2
  Produkt dostępny
  Cena 2 599,00 zł
 4. Klimatyzator przenośny CLIMATIVE 3,5kW Smart WiFi

  Klimatyzator przenośny CLIMATIVE 3,5kW Smart WiFi

  40 m2
  Produkt dostępny
  Cena 1 999,00 zł
 5. klimatyzator na balkon

  Klimatyzator przenośny FRAL SUPER COOL FSC14.1 z adaptorem wlotowym

  40 m2
  Produkt dostępny
  Cena 3 040,00 zł
 6. Klimatyzator przenośny z uszczelką

  Klimatyzator przenośny FRAL SUPER COOL FSC14.1 z uszczelką

  40 m2
  Produkt dostępny
  Cena 2 846,00 zł
 7. klimatyzator pokojowy

  Klimatyzator przenośny ARGO IRO PLUS

  30 m2
  Produkt dostępny
  Cena 1 999,00 zł
 8. Klimatyzator przenośny

  Klimatyzator przenośny FRAL FSC12H Silent

  30 m2
  Produkt dostępny
  Cena 2 290,00 zł
 9. Klimatyzator przenośny VACO Arrifana VAC07W z WiFi

  Klimatyzator przenośny VACO Arrifana VAC07W z WiFi

  18m2
  Produkt dostępny
  Cena promocyjna 999,00 zł Normalna cena 1 319,00 zł
 10. Klimatyzator przenośny Fral SUPER COOL FAC09

  Klimatyzator przenośny Fral SUPER COOL FAC09

  25 m2
  Produkt dostępny
  Cena promocyjna 1 490,00 zł Normalna cena 1 590,00 zł
 11. Klimatyzator przenośny Blaupunkt Arrifana 12

  Klimatyzator przenośny Blaupunkt Arrifana 12

  30 m2
  Produkt dostępny
  Cena 2 089,00 zł
 12. Klimatyzator przenośny VACO VAC1212W

  Klimatyzator przenośny VACO VAC1212W

  30 m2
  Produkt dostępny
  Cena 2 089,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 36

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Klimatyzator przenośny – sprytny sposób na upały

Klimatyzator przenośny jest doskonałym sposobem na skuteczne schładzanie niewielkich powierzchni. Dzięki klimatyzatorom pokojowym możesz cieszyć się przyjemnym, schłodzonym powietrzem nawet podczas upalnego lata. Naszą klimatyzację do mieszkania wyróżnia prostota. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych instalacji, by cieszyć się klimatyzacją w warunkach domowych!

Klimatyzator przenośny nie wymaga:

 • kucia w ścianie i montowania na stałe elementów na ścianie wewnętrznej i zewnętrznej- wszystkie elementy są zabudowane wewnątrz urządzenia
 • usługi montażu świadczonej przez wyspecjalizowany serwis – klimatyzator wystarczy podłączyć do prądu a rurę wyrzucającą zbędne powietrze podłączyć do wentylacji lub wysunąć przez uchylone okno

Warto wiedzieć, że klimatyzatory przenośne można bez problemu przenosić pomiędzy pomieszczeniami. Większość jest wyposażona w kółka. Dzięki temu zaoszczędzisz - nie musisz montować klimatyzacji w całym domu - może ona wędrować z Tobą z pokoju do pokoju, byś mógł cieszyć się optymalną temperaturą powietrza przez cały dzień! W ten sposób można przetestować nasze urządzenia w salonie, sypialni czy w biurze.

Tryb dzienny i tryb nocny

Co więcej, nasz mały klimatyzator przenośny znakomicie sprawdza się również w nocy. Współczesne klimatyzatory mają możliwość włączenia trybu nocnego. Dzięki temu klimatyzator pracuje cicho i nie przeszkadza w śnie. Można go z powodzeniem stosować w sypialniach czy w pokojach dziecięcych.

Na co zwrócić uwagę wybierając klimatyzator przenośny?

Klimatyzatory przenośne to najlepsze rozwiązanie do małych i średnich mieszkań. Jeśli przez upały Twój dom nagrzewa się zbyt szybko, to klimatyzator przenośny zdecydowanie jest rozwiązaniem dla Ciebie. Podczas wyboru klimatyzatora warto wziąć pod uwagę jakie pomieszczenie będzie musiał schłodzić. Duże i wysokie pomieszczenia z oknami skierowanymi na południe będą wymagały mocnego klimatyzatora. Podczas upałów warto również ograniczyć nasłonecznienie np. za pomocą rolet zaciemniających lub zasłon okiennych. W ten sposób pokój będzie się mniej nagrzewał a klimatyzator będzie mógł pracować z mniejszą mocą.

W przypadku klimatyzatorów przenośnych bardzo przydatnym akcesorium jest specjalna uszczelka okienna. Rura za pomocą której jest wywiewane z pokoju ciepłe powietrze najczęściej jest wkładana w uchylone okno. Uszczelka z materiału z suwakiem pozwala wystawić rurę przez rozsunięty otwór i jednocześnie blokuje nawiewanie ciepłego powietrza z zewnątrz budynku.

Jeśli szukacie inteligentnych, zautomatyzowanych urządzeń, to polecamy nasze klimatyzatory przenośne z asystentem głosowym. Można sterować nimi za pomocą krótkich komend głosowych. Posiadamy również w ofercie klimatyzatory z WiFi którymi można starować za pomocą aplikacji na smartfony.

Sprawdź wszystkie dostępne modele i wybierz ten, który będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej powierzchni. Cały asortyment znajdziecie na naszej stronie internetowej!