Grzejnik elektryczny T19 z WiFi 1000W

Grzejnik elektryczny T19 z WiFi 1000W

SKU
5 901 812 592 354
Cena 349,00 zł
z dostawą na jutro
Cena 349,00 zł
z dostawą na jutro
 • 14 dni na zwrot zamówienia
 • Szybka dostawa nawet w 24h
 • 2 lata gwarancji
 • Wsparcie konsultanta
  +48 664 527 125
 • Sterowanie przez WiFi
 • Moc 1000W
 • Możliwość montażu ściennego bądź statycznego
 • 1 szt. na 10m2
 • Nowoczesny DESIGN
Chwilowo niedostępny

Grzejnik elektryczny Thermoval T19 z WiFi

Konwektorowe grzejniki elektryczne T19 marki Thermoval to najnowszy produkt firmy. Grzejniki wyposażone zostały w grzałkę niskotemperaturową,, która jest nowoczesnym i niezawodnym rozwiązaniem w zakresie elektrycznego ogrzewania pomieszczeń. Grzejniki w procesie grzania wykorzystują zjawisko konwekcji powietrza, wymuszonego obiegu zwanego również „efektem kominowym”. Dzięki zastosowaniu modułu Wi-Fi grzejnik wyposażony jest w funkcję zdalnego sterowania z poziomu tabletu lub smartfona.

Aplikacja Tuya Smart w Google Play Aplikacja Tuya Smart w Apple store

Model Thermoval T19 jest grzejnikiem ulepszonej konstrukcji, zaprojektowanym z przeznaczeniem do instalacji zarówno w pomieszczeniach suchych jak i o podwyższonej wilgotności np. do łazienki. Grzejniki z serii T19 wykonane są z tłoczonej blachy stalowej powlekanej powłoką antykorozyjną i lakierem piecowym odpornym na wysokie temperatury. Ponadto grzejnik wyposażony jest w przełącznik włącz/wyłącz.

Najważniejsze funkcje grzejnika:

 • Możliwość zdalnego sterowania
 • Stopień ochrony IP 24
 • Możliwość montażu ściennego bądź statycznego
 • Przełącznik mocy grzewczej (50/100)
 • Zdalne sterowanie grzejnikiem

Grzejnik T19 1000W z WiFi wyposażony jest w funkcję zdalnego sterowania za pomocą urządzenia mobilnego np. smartfon czy tablet. W tym celu należy zainstalować aplikację Tuya Smart natomiast sam grzejnik podczas pierwszej konfiguracji musi znajdować się w zasięgu sieci WiFi. Aplikacja umożliwia pełną kontrolę grzejnika oraz wyposażona jest w funkcję zabezpieczenia urządzenia przed dzieckiem, uniemożliwimy mu w ten sposób przypadkową zmianę temperatury lub wyłączenie grzejnika. Aplikacja pozwala na sterowanie dowolnej ilości grzejników.

W przypadku ogrzewania konwektorowego średnia moc potrzebna do ogrzania pomieszczenia wynosi ok. 100-120 W na jeden metr kwadratowy.

Dane techniczne
Kod EAN 5901812592354
EAN 5901812592354
Gwarancja 60 miesięcy
Parametry
Moc elementu grzejnego 1000 W
Zasilanie ~ 230 V
Element grzejny grzałka
Zakres pracy 5 - 40 °C
Obudowa blacha stalowa, powlekana
Element sterujący automatyczny termostat
Przełącznik włącz/wyłącz tak
Podział mocy 50/100%
Przewód zasilający z wtyczką tak
Instalacja na wieszakach ściennych tak
Instalacja na nóżkach (nóżki w komplecie) tak
Stopień ochrony IP 24
Obsługa przez sieć WiFi tak - aplikacja mobilna
Wyświetlacz LCD tak

THERMOVAL POLSKA

funkcjonuje od 1 maja 2003 roku, jednak historia jej wcześniejszej działalności sięga lat osiemdziesiątych poprzedniego stulecia. W czasie transformacji polskiego rynku i jego otwarcia na wcześniej nieznane w naszym kraju technologie (lata 1989 - 1990) głównym obszarem działania były systemy i urządzenia grzewcze. Zakres oferowanych przez firmę produktów był i jest obecnie systematycznie rozszerzany wraz z wdrażaniem nowych technologii, rozwojem rynków zbytu produktów i usług, rozbudową struktur firmy. Obecnie podstawę oferty stanowią systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego i ochrony przeciwoblodzeniowej.

THERMOVAL współpracuje z czołowymi producentami na świecie, wykonującymi produkty pod ich marką. Na zasadach wyłączności reprezentują w Polsce firmę Tekmar GmbH - dostarczającą urządzenia do sterowania i monitoringu systemów grzewczych.

Celem działalności, które konsekwentnie realizujemy, jest nieustanne tworzenie najlepszej, najbardziej konkurencyjnej oferty w pełni satysfakcjonującej klientów według zasady: najwyższa jakość produktu - konkurencyjna cena - profesjonalna obsługa - szybka realizacja. Atrakcyjność cen zawdzięczamy dużej produkcji, stosowaniu najnowszych technologii wytwarzania i właściwej strategii sprzedaży. Inwestycje kapitałowe, właściwa logistyka i profesjonalna obsługa zadecydowały o powstaniu w ciągu kilku lat działalności sieci sprzedaży, składającej się z kilkuset punktów handlowych na terenie całego kraju.

O firmie

Od początku 2008 roku promują i wdrażają technologie grzewcze wykorzystujące pompy ciepła jako ekologiczne rozwiązania stosowane przy ogrzewaniu budynków, domów oraz przygotowywaniu ciepłej wody użytkowej. Realizują te inwestycje kompleksowo (inwentaryzacja potrzeb, dobór urządzeń, montaż, uruchomienie) wykorzystując w nich pompy ciepła typu powietrze - woda oraz grunt - woda.

Ofertę THERMOVAL POLSKA uzupełniają urządzenia grzewcze przeznaczone do ogrzewania bezpośredniego i akumulacyjnego pomieszczeń oraz podgrzewania wody.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Grzejnik elektryczny T19 z WiFi 1000W
Twoja ocena