Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Stylies Carina (35 m²)

Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Stylies Carina

SKU
CARI0001
Cena 240,00 zł
z dostawą na jutro
Cena 240,00 zł
z dostawą na jutro
 • 14 dni na zwrot zamówienia
 • Szybka dostawa nawet w 24h
 • 2 lata gwarancji
 • Wsparcie konsultanta
  +48 664 527 125

Ewaporacyjny, niewielki i bardzo cichy nawilżacz z dodatkową funkcją oczyszczania powietrza

 • Wygodna obsługa bez konieczności wyłączania urządzenia
 • Duża oszczędność energii, a tym samym niższe koszty utrzymania
 • Komfortowe warunki do snu, pracy, odpoczynku lub zabaw z dzieckiem
 • Powietrze oczyszczone z większych cząstek kurzu oraz dymu
 • Opcja zapobiegania rozwojowi bakterii i wirusów
Chwilowo niedostępny

Carina marki Stylies to ewaporacyjny nawilżacz zaprojektowany z myślą przede wszystkim o pomieszczeniach takich jak sypialnie, pokoje dziecięce, pokoje dzienne – o powierzchni do 35 m². Technologia ewaporacji zastosowana w tym urządzenia pozwala na optymalne nawilżenie powietrza, dostosowane do Twoich potrzeb. Dzięki macie nawilżającej i pracy wentylatora niemożliwe jest przewilgocenie powietrza. Carina jest przy tym urządzeniem cichym i energooszczędnym.

Znaczna część większych zanieczyszczeń z powietrza zatrzymuje się na powierzchni maty nawilżającej. Dodatkowo nawilżacz wyposażony jest w kostkę Clean Cube (dostępna także w dziale Akcesoria), która zapobiega namnażaniu i rozpylaniu wraz z wodą drobnoustrojów i bakterii. Uwalniane z niej jony srebra uszkadzają błonę komórkową bakterii i unieszkodliwiają je. Kostka działa niezależnie od tego czy urządzenie jest włączone czy nie.

Prosty design oraz gładka, elegancka powierzchnia zastosowane przez szwajcarskiego projektanta Matti Walkera sprawiają, że subtelnie wpisze się w każde wnętrze.

Nawilżacz Carina marki Stylies to niewielkie, skuteczne i oszczędne urządzenie przeznaczone do pomieszczeń mniejszych, zwłaszcza tych, które wymagają większej kontroli nad poziomem wilgoci i mniejszego poziomu hałasu: sypialni, pokojów dziecięcych, gabinetów, czy pokojów dziennych. Rozwiązania technologiczne w nim zastosowane gwarantują niskie zużycie energii i niezwykle cichą pracę. Jego niewielkie rozmiary (350x255x190) umożliwiają wstawienie go w niemal dowolne miejsce. Nawilżacz ten jest prosty i wygodny w obsłudze, cichy i efektywny, a jednocześnie estetyczny, dzięki wyjątkowemu projektowi nagradzanego projektanta Matti Walkera.

Wygodna obsługa bez konieczności wyłączania urządzenia


Do zbiornika wody zapewniony został komfortowy dostęp z tyłu urządzenia. Można swobodnie je otworzyć i uzupełnić poziom wody, za pomocą na przykład konewki czy dzbanka z węższym dzióbkiem, podczas gdy urządzenie pracuje!


Duża oszczędność energii, a tym samym niższe koszty utrzymania


Technologia ewaporacji nie wymaga dostarczania dużych ilości energii. Jest to urządzenie bardzo ekonomiczne w użytkowaniu (8 W). To bardzo istotne ze względu na fakt, że nawilżacze w sezonie grzewczym pracują praktycznie przez całą dobę.


Komfortowe warunki do snu, pracy, odpoczynku lub zabaw z dzieckiem


Carina dzięki zastosowanej technologii odparowywania wody charakteryzuje się niezwykle cichą pracą. Jest to bowiem zaledwie 31 dB, podczas gdy przeciętny poziom hałasu otaczający nas w ciągu dnia to około 35 dB.


Powietrze oczyszczone z większych cząstek kurzu oraz dymu


Technologia zasysania powietrza poprzez nasączoną matę nawilżającą powoduje, że część zanieczyszczeń z powietrza pozostaje na macie. W ten sposób nawilżone powietrze odprowadzane do pomieszczenia jest znacznie czystsze. Maty w tym nawilżaczu, przy intensywnym użytkowaniu, należy wymieniać (w zależności od twardości i rodzaju użytej wody) co 2-3 miesiące.


Opcja zapobiegania rozwojowi bakterii i wirusów


Nawilżacz Carina wyposażony jest także w Clean Cube TM – kostkę z jonami srebra, która zapobiega rozwojowi bakterii i wirusów poprzez uszkodzenie ich błony komórkowej. Technologia ta wykorzystuje naturalne właściwości srebra i działa niezależnie od tego, czy urządzenie jest włączone czy nie. Kostka ta wymaga wymiany raz do roku.

Dane techniczne
Kod EAN 7640115590275
Gwarancja 24 miesięce
Parametry

Specyfikacja techniczna:

Przeznaczenie: dom, biuro, sypialnia, pokój dziecięcy, winiarnia

Powierzchnia max (m²): 35

Zdolność nawilżania (g/h): 250

Rodzaj wytwarzanej pary: zimna para

Zbiornik na wodę (l): 3,5

Regulacja prędkości: stała

Marka: Stylies

Zużycie energii (W): 8

Poziom hałasu (dB): <32

Dyfuzja olejków: nie

Kolor: biały

Akcesoria: kostka Clean Cube

Wymiary (mm): 350x255x190

Certyfikaty: CE, GS, S+, ROHS, WEEE

Projekt: Matti Walker

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Stylies Carina
Twoja ocena