Elektryczna suszarka łazienkowa TVX TR 80x44,5

Elektryczna suszarka łazienkowa TVX TR 80 CIRI

SKU
Elektryczna suszarka łązienkowa TVX TR 80x44,5
Cena 693,00 zł
z dostawą na jutro
Cena 693,00 zł
z dostawą na jutro
  • 14 dni na zwrot zamówienia
  • Szybka dostawa nawet w 24h
  • 2 lata gwarancji
  • Wsparcie konsultanta
    +48 664 527 125
Grzejnik elektryczny Thermoval TVX TR do suszenia ręczników, ubrań lub innych elementów garderoby.

GRZEJNIK ŁAZIENKOWY TVX TR 80

Główną funkcją grzejnika elektrycznego Thermoval TVX TR jest suszenie ręczników, ubrań lub innych elementów garderoby. Dlatego często nazywa się je również suszarkami łazienkowymi. Można je także zastosować w innych pomieszczeniach mieszkalnych lub gospodarczych. Najbardziej przydatny jest w łazience gdzie po kąpieli możemy rozwiesić ręcznik i nie martwić się czy wyschnie.


Uwaga: Grzejnik nie jest przeznaczony do głównego ogrzewania pomieszczenia!


Wykonanie grzejnika elektrycznego

Grzejnik jest wykonany ze spawanej polerowanej stali nierdzewnej (kolektorów pionowych i ruchomych rurek poprzecznych), w których znajduje się kabel grzewczy oraz regulator mocy. Grzejniki TVX są zaprojektowane aby zwiększyć funkcjonalność każdego pomieszczenia. Solidna konstrukcja wykonana jest z wytrzymałej nierdzewnej stali, co pozwala na trwałe użytkowanie, a nowoczesny kształt doda blasku każdej łazience. Grzejniki TVX to komfort i jakość wykonania. Grzejniki TVX mają różne kształty, wymiary oraz moce. Modele CL65, VE60 i TR51 posiadają płynną regulację temperatury, model LI60 wyposażony jest w przełącznik włącz ? wyłącz. Każdy z grzejników TVX posiada stopień ochrony IP44. Pozwala to na montaż w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. łazienkach. Funkcjonalne, trwałe w użytkowaniu (wykonane z nierdzewnej stali), nowoczesne w swoim kształcie - takie właśnie są elektryczne grzejniki łazienkowe Thermoval.

Dane techniczne
Kod EAN 5901812596055
EAN 5901812596055
Gwarancja 24 miesięce
Wydajność 60 W
Parametry
Materiał Stal nierdzewna AISI 304
Zasilanie ~ 230 V / 50-60 Hz
Kolektor (średnica/grubość ścianki) 30 mm / 2 mm
Poprzeczka (średnica/grubość ścianki 20 mm / 1,2 mm
Element grzejny Zestaw kabla grzejnego
Izolacja II klasa
Stopień ochrony IP 44
Ilość poprzeczek 3

THERMOVAL POLSKA

funkcjonuje od 1 maja 2003 roku, jednak historia jej wcześniejszej działalności sięga lat osiemdziesiątych poprzedniego stulecia. W czasie transformacji polskiego rynku i jego otwarcia na wcześniej nieznane w naszym kraju technologie (lata 1989 - 1990) głównym obszarem działania były systemy i urządzenia grzewcze. Zakres oferowanych przez firmę produktów był i jest obecnie systematycznie rozszerzany wraz z wdrażaniem nowych technologii, rozwojem rynków zbytu produktów i usług, rozbudową struktur firmy. Obecnie podstawę oferty stanowią systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego i ochrony przeciwoblodzeniowej.

THERMOVAL współpracuje z czołowymi producentami na świecie, wykonującymi produkty pod ich marką. Na zasadach wyłączności reprezentują w Polsce firmę Tekmar GmbH - dostarczającą urządzenia do sterowania i monitoringu systemów grzewczych.

Celem działalności, które konsekwentnie realizujemy, jest nieustanne tworzenie najlepszej, najbardziej konkurencyjnej oferty w pełni satysfakcjonującej klientów według zasady: najwyższa jakość produktu - konkurencyjna cena - profesjonalna obsługa - szybka realizacja. Atrakcyjność cen zawdzięczamy dużej produkcji, stosowaniu najnowszych technologii wytwarzania i właściwej strategii sprzedaży. Inwestycje kapitałowe, właściwa logistyka i profesjonalna obsługa zadecydowały o powstaniu w ciągu kilku lat działalności sieci sprzedaży, składającej się z kilkuset punktów handlowych na terenie całego kraju.

O firmie

Od początku 2008 roku promują i wdrażają technologie grzewcze wykorzystujące pompy ciepła jako ekologiczne rozwiązania stosowane przy ogrzewaniu budynków, domów oraz przygotowywaniu ciepłej wody użytkowej. Realizują te inwestycje kompleksowo (inwentaryzacja potrzeb, dobór urządzeń, montaż, uruchomienie) wykorzystując w nich pompy ciepła typu powietrze - woda oraz grunt - woda.

Ofertę THERMOVAL POLSKA uzupełniają urządzenia grzewcze przeznaczone do ogrzewania bezpośredniego i akumulacyjnego pomieszczeń oraz podgrzewania wody.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Elektryczna suszarka łazienkowa TVX TR 80 CIRI
Twoja ocena